Išpildykite savo mažylio kalėdinius norus ir padovanokite jam rankdarbių ir piešimo rinkinius „Maped“.


Geriausia kalėdinė dovana vaikų kūrybiškumui lavinti!

KALĖDŲ SENELIS REKOMENDUOJA:

Play Video

Švieslentę „Maped Creativ Lumi Board”

„Maped Creativ Lumi Board” švieslentė padės vaikui tapti puikiu braižytoju!

Meistru netampama per vieną naktį – tam reikia atsidavimo ir darbo. Tačiau tai nereiškia, kad darbas negali būti smagus! Švieslentę „Lumi Board“ suteikia šviesos šaltinį, o rinkinyje yra ir daugybe įvairių trafaretų, kuriuos vaikas su švieslentės pagalba gali perkelti ant balto popieriaus ir išlikti savo puikaus piešinio autoriumi.
Dabar taip pat galima įsigyti ir švieslentę „Maped Creativ Lumi Board Mermaid”.

Play Video

Nauji „Maped Creativ” 2023 metų produktai

Šių metų „Maped Creativ” kolekcijos nauji produktai.

Su „Maped Creativ Heishi“ rinkiniu ir unikaliu įrenginiu galite patys pasidaryti “Heishi” karoliukus ir sukurti stilingus papuošalus!


Švieslentė “Maped Creativ Avatar” padės tapti tikru portretų menininku ir piešti įvairus avatarus! Derinkite mėgstamas detales ir naudodami švieslentę perkelkite jas ant paveikslo.

Play Video

Piešimo rinkiniai „Maped Color'Peps”

Puikūs spalvinimo rinkiniai padės jūsų mažyliui tyrinėti savo kūrybiškumą ir atrasti vidinį menininką! Asortimente yra 100 ir 150 dalių piešinių rinkiniai bei puiki dovana – patogioje dėžutėje supakuotas 50 dalių blizgučių rinkinys.

NYKŠTUKŲ MĖGSTAMIAUSI:

Modelino rinkinys „Maped Creativ Modeling Friends“

„Maped Creativ Modeling Friends“ su rinkiniuose esančiomis priemonėmis vaikams tikrai bus smagu ir paprasta nulipdyti nedidelių stilingų ir atpažįstamos formos lipdinių. Lipdymo masė yra labai maloni liesti, ji savaime sukietėja kambario temperatūroje. Po kelių valandų figūrėlės sukietėja ir puikiai tinka dekoruoti vaikų kambarį arba žaisti.

Play Video

Paveikslėlių spalvinimo rinkiniai “Maped Creativ”

Akvarelės technika gali piešti net ir vaikai! Rinkinyje „Maped Creativ Aqua Art” yra akvareliniai pieštukai metalizuoti lapai unikaliems “plakatams” piešti. Vaikai lengvai išmoks spalvoti ir naudoti vandens teptuką.

Play Video

Pučiamų flomasterių rinkiniai „Maped Creativ Blow Pen”

Naudodami pučiamus flomasterius ir trafaretus sukurkite gražius meno kūrinius! „Maped Creativ Blow Pen” yra naujas spalvinimo būdas pučiant dažus. Pasiekite įdomių efektų, kurkite tikroviškus šešėlius ir leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui. Rinkinyje esanti lanksti žarnelė spalvinimo metu nevaržo judesių ir rinkinį naudoti yra lengva ir įdomu!

Play Video

Meistravimo rinkiniai „Maped Creativ Imagin'Style”

Sukurkite savo stilių naudodami „Maped Creativ meistravimo rinkinius.

Naudodami stebuklingą plastiką, kuris traukiasi ir kietėja veikiant karščiui pasigaminkite stilingą apyrankę ar mielą raktų pakabuką. Rinkiniai „Maped Cerativ Imagin’Style” leidžia pasireikšti vaizduotei ir sukurti praktiškus daiktus.

Play Video

Piešimo planšetė „LCD Maped Creativ Magical Tablet”

Ant stebuklingos „Maped Creativ” planšetės vaikas gali piešti ką tik nori, o atėjus naujų įkvėpimų pliūpsniui, ankstesnį darbą galima ištrinti vienu mygtuko paspaudimu. Patogią ir kompaktišką stebuklingą planšetę patogu pasiimti su savimi. Kam nuobodžiauti ar sėdėti prie telefono ilgų kelionių automobiliu ir lėktuvu metu, jei galite skatinti mažojo menininko kūrybinį tobulėjimą?

Play Video

Gipso miltelių rinkiniai „Maped Creativ Plaster Friends”

Sukurkite mielas mažas figurėles naudodami „Maped Creativ Plaster Friends“ rinkinį. Supilkite gipsą į formą, nuspalvinkite, nupieškite detales su „Maped Aqua” pieštuku ir demonstruokite savo kūrinį. Trumpas džiūvimo laikas ir aiškiai matomi spalvinimo paviršiai palengvina darbą ir suteikia malonumą. Specialūs dažai ir pieštukas „Maped Aqua” užtikrina puikų rezultatą.

Play Video

NYKŠTUKŲ MĖGSTAMIAUSI:

pieškite su „Maped“:

Išmokite piešti Kalėdų Senelį

Išmokite piešti naudodami išsamius mūsų nurodymus! Kartu nupieškime Kalėdų Senelį atlikdami tik 7 paprastus veiksmus!


Paruoškite pieštukus bei dažus ir pradėkime!

Besmegenio spalvinimo lapas

Atraskite Šiaurės ašigalį ir mėgaukitės juo puikiame spalvinimo lape! Piešinį galima lengvai atsisiųsti ir atsispausdinti. Įsivaizduokite, kokių spalvų gali būti žiemos stebuklų šalis!

Pasiimkite pieštukus ir flomasterius! Pradedame!

Sujunkite taškus: Nykštukas

Išmokite piešti atlikdami paprastą užduotį! Sujunkite taškus, kad sužinotumėte, kur nykštukas neša batus!

Susiraskite savo pieštukus ir pradėkime!