TAISYKLĖS

“Pieškite pikseliais!” Vartotojų žaidimų taisyklės:

1. „Pieškite piksel stiliumi!“ Vartotojų žaidimas (toliau – „Vartotojų žaidimas“) vyks „Maped“ svetainėje www.maped.lt 2024 m. balandžio 2 d. – balandžio 14 d.
2. Vartotojų žaidimo organizatorius yra bendrovė „AS Vunder“ (toliau vadinamas „Organizatoriumi“), registro kodas 10324324, adresas Pirni tn 7, 10617 Talinas, Harju apskritis, Estija.
3. Vartotojų žaidimo taisyklės skelbiamos „Maped“ interneto svetainėje https://maped.lt/taisykles/.
4. Norėdami dalyvauti vartotojų žaidime, atsisiųskite pikselių tinklelį iš www.maped.lt, išsirinkite norimą tinklelį iš 3 skirtingų dydžių ir nupieškite pikselių piešinį naudodami Maped produktus! Įkelkite savo kūrinio nuotrauką į Maped svetainę www.maped.lt ir tikėkitės burtų.
Dalyvavimas vartotojų žaidime „Pieškite pikseliais!“ neįpareigoja pirkti produktų.
5. Žaidime gali dalyvauti visi 5 – 15 metų vaikai.
6. Vartotojų žaidimo laimėtojai bus nustatyti burtų keliu 2024 m. balandžio 17 d. Prizinio fondo vertė – 700 €.
7. 21 prizas.
Prizai:
– 10 Maped Pixel užpildytų pieštukinių.
– 5 Maped Creativ Avatar Studio šviesdėžės ir 5 Maped Creativ Lumi Board šviesdėžės.
– Pagrindinis prizas – Fujifilm Instax Mini 12.
8. Vartotojų žaidimo dalyvis patvirtina Organizatoriui, kad jo pateikti duomenys yra teisingi ir jis sutinka su Organizatoriaus nustatytomis vartotojų žaidimo taisyklėmis.
9. Laimėtojai skelbiami Organizatoriaus interneto svetainėje per tris darbo dienas po jų išrinkimo atsitiktine tvarka. Vartotojų žaidimo dalyviai sutinka, kad laimėjimo atveju Organizatorius savo interneto svetainėje paskelbtų jų vardus ir pavardes.
10. Su vartotojų žaidimo laimėtojais bus susisiekta elektroniniu paštu per penkias darbo dienas po laimėtojų paskelbimo Organizatoriaus svetainėje.
Organizatorius susisieks su laimėtoju ir susitars dėl prizo įteikimo detalių. „Maped“ produktų rinkinius laimėtojams Organizatorius išsiunčia per DPD siuntų automatą.
11. Jeigu Organizatorius negalės su laimėtoju susisiekti per penkias darbo dienas nuo laimėtojo paskelbimo Organizatoriaus interneto svetainėje, Organizatorius turi teisę neišduoti prizo.
12. Jeigu Organizatorius susisiekė su laimėtoju ir susitarė dėl prizo įteikimo būdo, laiko ir vietos, tačiau nepaisant to laimėtojas neatvyksta prizo atsiimti, praneša, kad atsisako nuo prizo atsisako ar paaiškėja, kad prizo pristatyti neįmanoma, Organizatorius laiko prizą dvi savaites. Praėjus nurodytam terminui, laimėtojas netenka teisės į prizą, o Organizatorius turi teisę prizo neskirti.
13. Organizatorius nekompensuoja su prizo atsiėmimu susijusių išlaidų.
14. Prizai iš dalies ar visiškai į pinigus, kitą daiktą ar paslaugą yra nekeičiami.
15. Atsiradus nenugalimos jėgos aplinkybėms, Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai nutraukti vartotojų žaidimą ir išaiškinti laimėtojų ir (arba) neperduoti prizų laimėtojams, apie tai nedelsiant pranešdamas Organizatoriaus internetinėje svetainėje.
16. Vartotojų žaidimo dalyviui pažeidus vartotojų žaidimo taisykles arba pateikus Organizatoriui melagingą ar netikslią informaciją apie save, Organizatorius neatsako už vartotojų žaidimo prizo praradimą.
17. Daugiau informacijos apie vartotojų žaidimą rasite interneto svetainėje www.maped.lt arba susisiekite el. paštu lietuva@vunder.eu.
18. Su vartotojų žaidimais susijusias pretenzijas prašome siųsti el. paštu lietuva@vunder.eu. Pretenzijos bus išnagrinėtos per trisdešimt dienų.
19. Dalyvaudamas vartotojų žaidime, dalyvis sutinka, kad jo duomenys būtų tvarkomi pagal Organizatoriaus privatumo politiką, su kuria galima susipažinti čia: https://vunder.eu/lt/privatumo-politika/